Bezpłatne porady ekspertów
Darmowy ebook
0
79,00
DARMOWY
eBook
Menu_left Menu_right

O nas

Niniejsza strona jest własnością Forum Media Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy wydawniczej Forum Media Group z siedzibą w Bawarii. Zatrudniamy blisko 400 pracowników w 12 krajach. Nasze działania koncentrują się na dostarczaniu profesjonalnych informacji, które wspomagają podejmowanie właściwych decyzji przez naszych Klientów – tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W Polsce FMG reprezentowana jest przez Forum Media Polska Sp. z o.o. Na polskim rynku funkcjonujemy już od ponad 10 lat.

Dewizą od początków istnienia Forum Media Polska Sp. z o.o. na polskim rynku jest hasło „Wiedza na usługach rynku”. Zgodnie z nią, na bieżąco informujemy naszych klientów o zmianach zachodzących w życiu gospodarczym, przepisach prawa, obowiązkach przedsiębiorstw i administracji publicznej. Naszą misją jest pomoc w rozwiązywaniu doraźnych problemów i dostarczanie rozwiązań stanowiących wsparcie w bieżącej działalności naszych klientów. Poza działalnością stricte wydawniczą organizujemy również szereg seminariów, szkoleń i konferencji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy niezwykle bogaty zbiór publikacji elektronicznych, narzędzi i e-kursów wspierających Państwa w codziennej pracy - naszej ofercie znajdą Państwo:

e-kursy
- czyli szkolenia internetowe przygotowane specjalnie dla tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z oferty seminariów wyjazdowych.

W ramach każdego e-kursu - za pośrednictwem internetu - udostępniamy Państwu profesjonalnie przygotowane lekcje. Każdy z kursów zawiera wskazówki ułatwiające wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Dzięki temu, że udostępnione materiały zapisują Państwo w swoim komputerze, mogą Państwo wrócić do nich w każdej chwili. Dzięki naszym materiałom mogą Państwo przyswoić niezbędną wiedzę: szybko, samodzielnie, skutecznie i w dowolnym dla Państwa terminie. Dodatkowo, każdy z uczestników e-kursu na zakończenie, otrzymuje certyfikat potwierdzający znajomość zagadnień prezentowanych w poszczególnych lekcjach.

e-formularze
- czyli elektroniczne zestawy dokumentów, formularzy, list kontrolnych i procedur gotowych do edycji i wykorzystania.

Zestawy dokumentów to gotowe do wykorzystania rozwiązanie zawierające pakiety druków i formularzy niezbędnych w Państwa firmie. Wraz z dokumentacją otrzymają Państwo podstawy prawne i merytoryczne dotyczące zagadnienia, którego dotyczy wybrany przez Państwa zestaw dokumentów oraz instrukcje i procedury, które umożliwią Państwu wywiązanie się z obowiązków nakładanych przez prawo i różnego rodzaju instytucje kontrolujące. Formularze zawarte w poszczególnych zestawach dokumentów mogą Państwo edytować wypełniać i drukować dowolną ilość razy - w zależności od potrzeb.

e-booki
- poradniki merytoryczne dotyczące między innymi obowiązków przedsiębiorców, wynikających ze zmain w prawie oraz bieżącej sytuacji gospodarczej.

Znajdą tu Państwo zestawy procedur, porad i wskazówek z różnych zakresów tematycznych. Nasze e-booki zawierają tylko praktyczne informacje, podane w przystępny sposób. Dzięki elektronicznej formie, każdego e-booka mogą Państwo wydrukować i wykorzystać zależnie od potrzeb samodzielnie lub przekazać go współpracownikom.

e-prezentacje
- to profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe o zróżnicowanej tematyce będące nieocenionym wsparciem podczas szkoleń.

E-prezentacje mogą Państwo wykorzystać samodzielnie lub udostępnić je współpracownikom w celu ich przeszkolenia. Przystępna forma prezentacji, informacje merytoryczne, schematy oraz rysunki wykorzystane w naszych materiałach gwarantują szybkie przyswojenie niezbędnej wiedzy. Szczególnej Państwa uwadze polecamy prezentacje z zakresu BHP, które są nieocenioną pomocą w wywiązywaniu się z obowiązku przeszkolenia pracowników w zakresie warunków i bezpieczeństwa wykonywanej przez nich pracy.

Zachęcamy też do korzystania z naszej niezwykle bogatej bazy artykułów i wskazówek branżowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i zapewniamy, że znajdą tu Państwo wyłącznie praktyczne ujęcie omawianych zagadnień.

Zespół Forum Media Polska Sp. z o.o.