Bezpłatne porady ekspertów
Darmowy ebook
0
79,00
DARMOWY
eBook
Menu_left Menu_right

FAQ

 1. Zamawianie e-produktów: Co muszę zrobić żeby zamówić wybrany e-produkt?
 2. Dostęp do e-produktów: W jaki sposób wybrany e-produkt zostanie mi dostarczony? Czy zostanie wysłany mailem?
 3. Dostęp do e-produktów: Czy dostęp do zamówionego e-produktu jest bezterminowy?
 4. Płatności off-line: Jak wygląda proces udostępniania produktu przy płatności off-line?
 5. Płatności on-line: Jakie dokładnie sposoby płatności on-line są dostępne w Eksperto.pl i jak wygląda proces dokonywania takich płatności?
 6. Płatności on-line: Czy aby skorzystać z opcji płatności on-line muszę przejść jakiś dodatkowy etap rejestracji?
 7. Płatności on-line: Jakimi kartami kredytowymi mogę zapłacić w Eksperto.pl?
 8. Płatności on-line: Skąd mogę mieć pewność, że przy dokonywaniu płatności on-line w Eksperto.pl nikt niepowołany nie pozna numeru mojej karty płatniczej?
 9. E-formularze: Czym są e-formularze?
 10. E-formularze: Jaka jest objętość pojedynczego zestawu dokumentów?
 11. E-booki: Co to jest e-book?
 12. E-booki: Jaka jest objętość e-booka?
 13. E-booki: Kto przygotowuje Wasze e-booki? Jaką mam gwarancję, że ich treść jest poprawna merytorycznie?
 14. E-booki: Czy e-booki w Eksperto.pl przygotowane sa w jakimś specjalnym formacie? Czy potrzebuję jakiegoś programu aby z nich korzystać?
 15. E-booki: Czy e-booka mogę edytować i wykorzystywać jego treść w zmodyfikowanej formie?
 16. E-booki: Nie znalazłem w ofercie e-booka na interesujący mnie temat - czy jest szansa że się pojawi?
 17. E-prezentacje: Co to jest e-prezentacja?
 18. E-prezentacje: Ile slajdów zawiera pojedyncza e-prezentacja?
 19. E-prezentacje: W jakim formacie są e-prezentacje? Czy można je edytować/modyfikować?
 20. E-kursy: Co to jest e-kurs?
 21. E-kursy: Jak długo trwa i ile lekcji zawiera e-kurs?
 22. E-kursy: Kto może być uczestnikiem e-kursu?
 23. E-kursy: Co otrzymam w ramach lekcji e-kursu?
 24. E-kursy: Jaki zasób wiedzy jest niezbędny do udziału w e-kursach? Czy muszę się dodatkowo przygotowywać do udziału w e-kursach?
 25. E-kursy: Kto przygotowuje materiały do poszczególnych lekcji e-kursów?
 26. E-kursy: Obawiam się czy sam sobie poradzę z przyswojeniem specjalistycznej wiedzy - czy w razie wątpliwości merytorycznych mogę liczyć na pomoc autorów materiałów e-kursu?
 27. E-kursy: Kto sprawdza moje postępy w nauce w ramach e-kursu?
 28. E-kursy: Czy na zakończenie e-kursu otrzymam jakiś dokument potwierdzający mój udział i ukończenie e-kursu?
 29. E-kursy: Kiedy i w jaki sposób otrzymam certyfikat poświadczający mój udział w e-kursie?
 30. E-kursy: Uczestniczyłem w e-kursie i pomimo zakończenia e-kursu nie otrzymałem certyfikatu w wersji papierowej - dlaczego?
 31. E-kursy: Czy w przypadku rezygnacji w trakcie trwania e-kursu otrzymam zwrot pieniędzy za lekcje w których nie wezmę udziału?
 32. E-kursy: Nie znalazłem w ofercie e-kursów tematu którym jestem zainteresowany - czy jest szansa że pojawią się nowe e-kursy?

Zamawianie e-produktów: Co muszę zrobić żeby zamówić wybrany e-produkt?

Zgodnie z punktem 3 REGULAMINU Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowo złożone zamówienie poprzez:

 • wypełnienie i przesłanie przez Zamawiającego formularza dostępnego w materiałach promocyjnych Wydawnictwa lub na stronie internetowej Wydawnictwa.
 • dostarczenie do Wydawnictwa zamówienia sporządzonego w formie pisemnej (dopuszczalne jest również w formie elektronicznej) zawierającego wszystkie dane niezbędne do realizacji zamówienia.

UWAGA!Aby Państwa zamówienie zostało zrealizowanie konieczne jest podanie Państwa adresu e-mail, na który otrzymają Państwo powiadomienie o udostępnieniu zamówionego e-prodktu do pobrania.
 

Dostęp do e-produktów: W jaki sposób wybrany e-produkt zostanie mi dostarczony? Czy zostanie wysłany mailem?

Zamówione w Eksperto.pl e-produkty dostarczane są za pośrednictwem Internetu - proces realizacji zamówień oraz udostępniania e-produktów został opisany w punkcie 4 Regulaminu i wygląda następująco:

 • Warunkiem udostępnienia e-produktu jest dokonanie płatności. Płatności dokonać można jednym ze sposobów opisanych w punkcie 5 Regulaminu.
 • Po odnotowaniu płatności za zamówione e-produkty, na adres e-mail podany w zamówieniu wysyłana jest informacja o aktywowaniu dostępu do opłaconych e-produktów.
 • Opłacony e-produkt dostępny jest przez 24 godziny od jego pierwszego pobrania poprzez zakładki „pobierz opłacone produkty” oraz „strefa klienta” w serwisie Eksperto.pl – w tym czasie e-produkt jest dostępny do pobrania i zapisania na dysku komputera dowolną ilość razy. Po upływie 24 godzin od pierwszego pobrania, dostęp do pobierania e-produktu jest zablokowany.
  UWAGA! Jedynie w przypadku e-kursów dostęp do poszczególnych lekcji upływa po 7 dniach od udostępnienia ostatniej lekcji danego e-kursu.
   

Podsumowując: Same e-produkty nie są wysyłane mailem aby nie obciążać skrzynek mailowych naszych Klientów. Wysyłana jest informacja mówiąca o tym, iż opłacony produkt został już udostępniony i zamawiający może go pobrać poprzez Eksperto.pl

Dostęp do e-produktów: Czy dostęp do zamówionego e-produktu jest bezterminowy?

Zgodnie z punktem 4 REGULAMINU opłacony e-produkt dostępny jest przez 24 godziny od pierwszego zalogowania się przez zakładkę „Pobierz opłacone produkty” lub „Strefa Klienta”. W tym czasie e-produkt można  pobrać i  zapisać na dysku komputera dowolną liczbę razy. Po upływie 24 godzin dostęp do e-produktu zostanie zablokowany. Jedynie w przypadku e-kursów dostęp do poszczególnych lekcji jest aktywny jeszcze przez  7 dni po udostępnieniu ostatniej lekcji danego e-kursu.

Płatności off-line: Jak wygląda proces udostępniania produktu przy płatności off-line?

Jeśli nie chcą Państwo korzystać z przelewów internetowych ani płatności kartą on-line mogą Państwo wybrać opcję płatności off-line. Opcja wyboru sposobu płatności pojawia się przy składaniu zamówienia. Jeśli wybiorą Państwo opcję "off-line" na zakończenie procesu zamawiania pojawi się wygenerowany indywidualnie dla każdego Zamawiającego nr transakcji oraz link, poprzez który mogą Państwo pobrać wygenerowaną dla Państwa fakturę proforma. Równocześnie na podany przez Zamawiającego adres mailowy zostają przesłane szczegóły zamówienia zawierające również wszelkie informacje niezbędne do dokonania płatności za zamówione e-produkty.

Po zaksięgowaniu płatności Zamawiający otrzymuje e-mail z informacją, że zamówione e-produkty są już dostępne do pobrania.

Płatności on-line: Jakie dokładnie sposoby płatności on-line są dostępne w Eksperto.pl i jak wygląda proces dokonywania takich płatności?

Zgodnie z punktem 5 Regulaminu, do Państwa dyspozycji oddajemy następujące kanały płatności on-line:

 • autoryzacja kart płatniczych,
 • eTransfery,
 • przelewy elektroniczne.
   

Autoryzacja kart płatniczych, eTransfery, oraz przelewy elektroniczne stanowią najpopularniejsze i najbezpieczniejsze formy płatności on-line. Po wybraniu tego sposobu płatności Zamawiający zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego obsługiwanego przez firmę Dotpay, gdzie należy wybrać konkretny kanał płatności on-line z wymienionych pooniżej:

 • Płatność przelewem transferowym: mTransfer, Płacę z Inteligo, Przelew z BPH, BZ WBK Przelew24, MultiTransfer, Płać z Nordea;
 • Płatność przelewem z rachunków bankowych prowadzonych przez wszystkie większe polskie banki, m.in.: PKO BP, Pekao S.A., Millenium Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Bank BPH S.A., Deutsche Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Citi Bank Handlowy S.A., Bank Ochrony Środowiska, Bank Gospodarki Żywnościowej, InvestBank, Fortis Bank, Volkswagen Bank Polska;
 • Płatność kartami: Visa, MasterCard/EuroCard (za wyjątkiem systemu Maestro), JCB, Diners Club, Polcard (za wyjątkiem Polcard Bis) oraz kartami Visa Electron, wydawanymi przez niektóre banki (możliwość zapłaty zależna jest od konkretnego banku).

  UWAGA! Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu tak pracownicy Dotpay, jak i Wydawnictwa (serwisu Eksperto.pl). Centrum autoryzacji kart płatniczych wydaje jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana. Wydawnictwo (serwis Eksperto.pl) otrzymuje tę informację za pośrednictwem firmy Dotpay.

  Po pomyślnej autoryzacji transakcji pojawia się strona z komunikatem informującym o tym, że płatność przebiegła prawidłowo oraz linkiem powrotu do strony Eksperto.pl.

 

Zgodnie z Regulaminem, po odnotowaniu płatności, na adres mailowy Zamawiającego przesyłana jest informacja o dostępności zakupionego e-produktu.

 

Płatności on-line: Czy aby skorzystać z opcji płatności on-line muszę przejść jakiś dodatkowy etap rejestracji?

Nie - nie ma takiej potrzeby. Klienci korzystającu z możliwości płatności on-line (płatność kartą, przelewem transferowym oraz przelewem elektronicznym bezpośrednio z rachunku bankowego) nie muszą przechodzić procesu rejestracji aby korzystać z usług formy Dotpay obsługującej płatności on-line w serwisie Eksperto.pl.

Płatności on-line: Jakimi kartami kredytowymi mogę zapłacić w Eksperto.pl?

W systemie płatności on-line (obsługiwanym na rzecz serwisu Eksperto.pl przez firmę Dotpay) można dokonać płatności następującymi kartami:

 • Visa,
 • MasterCard/EuroCard (za wyjątkiem systemu Maestro),
 • JCB,
 • Diners Club,
 • Polcard (za wyjątkiem Polcard Bis),
 • Visa Electron - wydawanymi przez niektóre banki (możliwość zapłaty zależna jest od konkretnego banku).

 

Płatności w Dotpay można też dokonać przy użyciu kart wirtualnych (wydawanych specjalnie do transakcji internetowych).

Płatności on-line: Skąd mogę mieć pewność, że przy dokonywaniu płatności on-line w Eksperto.pl nikt niepowołany nie pozna numeru mojej karty płatniczej?

Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu zarówno pracownicy firmy Dotpay obsługującyej płatności on-line w Eksperto.pl, jak i pracownicy samego Eksperto.pl.  Centrum autoryzacji kart płatniczych wydaje jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana. Eksperto.pl otrzymuje tę informację za pośrednictwem Dotpay.

E-formularze: Czym są e-formularze?

E-formularze to inaczej zestaw dokumentów gotowych do wykorzystania. Jest to rozwiązanie zawierające pakiety druków i formularzy niezbędnych w Państwa firmie. Wraz z dokumentacją otrzymują Państwo podstawy prawne i merytoryczne dotyczące wybranego przez Państwa zagadnienia i związane z nim procedury (zazwyczaj w formacie pdf),  oraz zestaw edytowalnych dokumentów: druków, formularzey, list kontrolnych i instrukcji (w formacie doc) , które umożliwią Państwu wywiązanie się z obowiązków nakładanych przez prawo i różnego rodzaju instytucje kontrolujące.

E-formularze: Jaka jest objętość pojedynczego zestawu dokumentów?

Dla każdego z zestawów e-formularzy ustalona jest inna ilość stron - zależnie od tematu i potrzeb związanych z konkretnym zagdnieniem. Część materiałów otrzymują Państwo w formacie pdf (są to zazwyczaj informacje prawne, wskazówki merytoryczne oraz procedury). Większość z dokumentów zawartch w zestawach e-formularzy to edytowalne formularze, listy kontrolne, umowy i instrukcje w formacie edytowalnym - przygotowane tak, aby mogli je Państwo uzupełnić o wymagane informacje, dane firmowe, osobowe itp. Informację o objętości każdego z zestawów e-formularzy znajdą Państwo w zakładce "informacje techniczne" dostępnej przy opisie każdego z zestawów e-formularzy - tam też zawarta jest dokładna informacja ile stron otrzymają Państwo w formacie pdf a ile w formacie doc w ramach wybranego zestawu.

E-booki: Co to jest e-book?

E-booki dostępne w Eksperto.pl to fachowe poradniki merytoryczne przygotowane w syntetycznej i równocześnie wyczerpującej formie. Znajdą tu Państwo zestawy procedur, porad i wskazówek z różnych zakresów tematycznych. Nasze e-booki zawierają tylko praktyczne informacje, podane w przystępny sposób. Dzięki elektronicznej formie, każdego e-booka mogą Państwo wydrukować i wykorzystać zależnie od potrzeb.

E-booki: Jaka jest objętość e-booka?

Objetość e-booka, zależy od tematu w nim poruszanego jest więc kwestią indywidualną. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby otrzymali Państwo wyczerpujące informacje z wybranego zakresu tematycznego. Informację o liczbie stron w ramach wybranego poradnika znajdą Państwo w zakładce "INFORMACJE TECHNICZNE" przy konkretnym produkcie.

E-booki: Kto przygotowuje Wasze e-booki? Jaką mam gwarancję, że ich treść jest poprawna merytorycznie?

E-booki, dostępne w Eksperto.pl przygotowywane są przez zespół specjalistów i praktyków w danej dziedzinie. Właścicielem serwisu Eksperto.pl jest Forum Media Polska, które od ponad 10 lat zajmuje się między innymi wydawaniem publikacji fachowych wspierających Państwa w codzinnej pracy. Nasze doświadczenie i bogate zaplecze marytorycze oraz rozległe grono ekspertów z nami współpracujących, może być z pewnością gwarancją wysokiej jakości naszych e-booków oraz wszystkich pozostałych e-produktów.

E-booki: Czy e-booki w Eksperto.pl przygotowane sa w jakimś specjalnym formacie? Czy potrzebuję jakiegoś programu aby z nich korzystać?

Wszystkie e-booki jakie Państwu udostępniamy, przygotowane zostały w formacie pdf. Jest to format popularny i większość z Państwa bez problemu może korzystać z naszych e-booków. Do otwierania plików w formacie PDF niezbędny jest Acrobat Reader - większość z Państwa zapewne posiada ten program. Dla tych z Państwa, którzy jeszcze go nie zainstalowali podejemy link: Acrobat Reader Instalacja i korzystanie z Acrobat Readera nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

E-booki: Czy e-booka mogę edytować i wykorzystywać jego treść w zmodyfikowanej formie?

E-booki podlegają ochronie przewidzianej w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83). Udostępniane przez nas e-booki są publikacjami w formacie pdf i nie ma możliwości ich edycji. Nabywca e-booka nie ma prawa kopiowania pliku i wykorzystywania go w sposób niedozwolony prawem - dotyczy to zarówno wykorzystania fargmentów jak i całości pliku z e-bookiem. Wydawnictwo nie zezwala na modyfikowanie treści e-booków. Zabronione jest również dystrybuowanie e-booków Forum Media Polska bez zgody Wydawnictwa.

E-booki: Nie znalazłem w ofercie e-booka na interesujący mnie temat - czy jest szansa że się pojawi?

Baza naszych e-produktów stale się rozrasta. Słuchamy Państwa opinii i reagujemy na zmienne otoczenie prawne, gospodarcze i ekonomiczne. Aby najlepiej zaspokoić potrzeby naszych Klientów zawsze staramy się dopasować oferę do Państwa oczekiwań. Jeśli wśród naszych e-produktów nie znaleźli Państwo produktu na temat jakim są Państwo zainteresowani prosimy o zgłoszenie tego faktu poprzez formularz  dostępny w zakałdce KONTAKT. Państwa sugestie są dla nas nieocenioną inspiracją w przygotowywaniu kolejnych publikacji.

E-prezentacje: Co to jest e-prezentacja?

E-prezentacje to profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe o zróżnicowanej tematyce. Prezentacje mogą Państwo wykorzystać samodzielnie lub udostępnić je współpracownikom w celu ich przeszkolenia. Przystępna forma prezentacji, informacje merytoryczne, schematy oraz rysunki wykorzystane w naszych materiałach gwarantują szybkie przyswojenie niezbędnej wiedzy.

E-prezentacje: Ile slajdów zawiera pojedyncza e-prezentacja?

Objętoś e-prezentacji, czyli to ile ma slajdów zależy od tematu jaki jest omawiany w konkretnej prezentacj. Szczegóły techniczne, w tym również dokładną ilość slajdów w ramach wybranej przez Państwa e-prezentacji znajdą Państwo w zakładce "informacje techniczne" dostępnej przy każdym opisie e-produktu.

E-prezentacje: W jakim formacie są e-prezentacje? Czy można je edytować/modyfikować?

E-prezentacje dostępne w serwisie Eksperto.pl przygotowane zostały w formacie Flash. Do ich odtwarzania niezbędne jest posiadanie zainstalowanego Flash Playera w wersji minimum 8.0 Aktualną wersję Playera mogą Państwo pobrać klikająć na link: Flash Player. Instalacja Flash Playera jest nieodpłatna.

E-prezentacje podlegają ochronie przewidzianej w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83). Nabywca e-prezentacji nie ma prawa kopiowania plików składowych ani całości e-prezentacji i wykorzystywania ich w sposób niedozwolony prawem - dotyczy to zarówno wykorzystania fargmentów jak i całości e-prezentacji. Wydawnictwo nie zezwala na modyfikowanie treści e-prezentacji. Zabronione jest również dystrybuowanie e-prezentacji Forum Media Polska bez zgody Wydawnictwa.

E-kursy: Co to jest e-kurs?

E-kurs, to szkolenie prowadzone za pośrednictwem Internetu. Specjalnie dla tych z Państwa, którzy z różnych powodów nie mogą skorzystać z naszej oferty szkoleń tradycyjnych, przygotowaliśmy możliwość samodzielnego dokształcania, czyli e-kursy. Dzięki udostępnionym Państwu przez Internet materiałom, mogą Państwo przyswoić niezbędną wiedzę: szybko, samodzielnie, skutecznie i w dowolnie wybranym przez Państwa terminie. W ramach każdego e-kursu udostępniamy Państwu cykl profesjonalnie przygotowanych lekcji, zawierających tylko istotne informacje z danego tematu. Fakt uczestnictwa w e-kursie potwierdzamy imiennie wystawionym certyfikatem.

E-kursy: Jak długo trwa i ile lekcji zawiera e-kurs?

Każdy e-kurs może zawierać inną liczbę lekcji. Przykładowo, e-kurs „Kontrola warunków zabezpieczeń ppoż” składa się z czterech lekcji, a kurs „Zapewnienie bezpiecznej eksploatacji budynków i budowli” składa się z siedmiu lekcji. Ponieważ lekcje są przesyłane co tydzień, kurs trwa odpowiednio tyle tygodni, z ilu składa się lekcji. Ilość lekcji, które składają się na interesujący Państwa e-kurs, została podana w informacjach technicznych dla każdego e-kursu indywidualnie.

E-kursy: Kto może być uczestnikiem e-kursu?

W e-kursach może uczestniczyć każdy, kto jest zainteresowany daną tematyką i chciałby poszerzyć swoją wiedzę. Osoba, która chce wziąć udział w naszym e-kursie powinna także posiadać podstawową umiejętność posługiwania się komputerem i wiedzieć jak poruszać się w systemach Microsoft Windows.

E-kursy: Co otrzymam w ramach lekcji e-kursu?

W udostępnianym raz w tygodniu materiale szkoleniowym (lekcji e-kursu) znajdą Państwo przystępne wprowadzenie do tematyki danej lekcji, bogate materiały merytoryczne wraz z praktycznymi wskazówkami, podsumowanie najważniejszych informacji z danej lekcji, czyli zestawienie informacji do zapamiętania oraz wykaz pomocnej literatury i zalecanych materiałów dodatkowo poszerzających Państwa wiedzę. Ponadto do każdej lekcji przygotowany został test złożony z pytań sprawdzających Państwa wiedzę zdobytą w aktualnej lekcji. Wraz z kolejną lekcją e-kursu otrzymują Państwo też prawidłowe odpowiedzi do lekcji poprzedniej. Materiały do poszczególnych lekcji zamykają się w objętości od 30 do 60 stron.

E-kursy: Jaki zasób wiedzy jest niezbędny do udziału w e-kursach? Czy muszę się dodatkowo przygotowywać do udziału w e-kursach?

Oprócz podstawowej znajomości obsługi komputerów – korzystania z przeglądarki internetowej, posługiwania się plikami i uruchamiania aplikacji, niezbędna będzie podstawowa wiedza z dziedziny, w której chcą Państwo poszerzyć swoje kwalifikacje. Najprawdopodobniej są Państwo już praktykami w tych dziedzinach, w związku z tym będą Państwo mogli bez problemu rozpocząć udział w wybranym e-kursie w każdej chwili.

E-kursy: Kto przygotowuje materiały do poszczególnych lekcji e-kursów?

E-kursy przygotowują zespoły specjalistów-praktyków w danych dziedzinach. Są to osoby z dużym doświadczeniem, posiadające przy tym wysokie kwalifikacje w przekazywaniu wiedzy. W skład zespołów ekspertów wchodzą przede wszystkim autorzy publikacji Forum Media Polska oraz prelegenci prowadzący tradycyjne szkolenia, seminaria i konferencje.

E-kursy: Obawiam się czy sam sobie poradzę z przyswojeniem specjalistycznej wiedzy - czy w razie wątpliwości merytorycznych mogę liczyć na pomoc autorów materiałów e-kursu?

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych sposobów prezentacji, które ułatwiają szybkie przyswojenie niezbędnej wiedzy i regularnym lekcjom, każdy z Państwa może z łatwością pozyskać niezbędną wiedzę. Nasz zespół specjalistów, który przygotowuje lekcje, posiada duże doświadczenie w prowadzeniu kursów, co gwarantuje, że nauka będzie łatwa, skuteczna i przyjemna.  W razie jakichkolwiek wątpliwości merytorycznych służymy pomocą. Każdy z e-kursów ma swojego opiekuna merytorycznego. Dane kontaktowe do opiekuna znajdą Państwo w każdej lekcji e-kursu.

E-kursy: Kto sprawdza moje postępy w nauce w ramach e-kursu?

Każda lekcja e-kursu jest zakończona testem, który sprawdza poziom przyswojenia przez Państwa wiedzy zawartej w danej lekcji. Test służy Państwu do samodzielnego sprawdzenia znajomości omawianych w lekcji zagadnień. Prawidłowe odpowiedzi to testu otrzymują Państwo wraz z kolejną lekcją. Przykładowo: W ramach lekcji 1 otrzymują Państwo test dotyczący tylko zagadnień poruszanych w tej właśnie lekcji. Wraz z lekcją 2 otrzymują Państwo prawidłowe rozwiązania do testu z lekcji 1 oraz kolejny test – tym razem dotyczący zagadnień poruszanych w lekcji nr 2.

E-kursy: Czy na zakończenie e-kursu otrzymam jakiś dokument potwierdzający mój udział i ukończenie e-kursu?

Tak, każdy e-kurs zakończony jest certyfikatem. Certyfikat to imienne potwierdzenie odbycia szkolenia z danej dziedziny, który mogą Państwo wykorzystać jako potwierdzenie swoich kompetencji. Certyfikat zawiera Państwa imię i nazwisko, temat e-kursu, w którym wzięli Państwo udział, oraz spis zagadnień, które zostały poruszone w trakcie kursu. Każdy certyfikat zawiera również potwierdzenie, że szkolenie odbyło się w ramach kursów oferowanych przez Forum Media Polska i jest podpisany przez Dyrektora Wydawnictwa.

E-kursy: Kiedy i w jaki sposób otrzymam certyfikat poświadczający mój udział w e-kursie?

Imienny certyfikat dla każdego z uczestników e-kursu udostępniany jest wraz z ostatnią lekcją danego e-kursu (jest to certyfikat w wersji elektronicznej do samodzielnego wydrukowania). Ponadto, po zakończeniu e-kursu, na adres podany w formularzu zamówienia wysyłany jest oryginał certyfikatu w wersji papierowej.

E-kursy: Uczestniczyłem w e-kursie i pomimo zakończenia e-kursu nie otrzymałem certyfikatu w wersji papierowej - dlaczego?

Imienne certyfikaty w wersji papierowej potwierdzające udział w e-kursie wysyłane są do uczestników za pośrednictwem poczty tradycyjnej po zakończeniu danego e-kursu (po udostępnieniu ostatniej lekcji danego e-kursu). Jeśli od udostępnienia Państwu ostatniej lekcji minęło 14 dni a Państwo nie otrzymali certyfikatu w wersji papierowej prosimy o kontakt i zgłoszenie tego faktu poprzez formularz dostępny w zakładce KONTAKT. Zapeniamy, iż każdy z uczestników e-kursu otrzyma certyfikat.

E-kursy: Czy w przypadku rezygnacji w trakcie trwania e-kursu otrzymam zwrot pieniędzy za lekcje w których nie wezmę udziału?

Zgodnie z punktem 4 REGULAMINU dostęp do zamówionych e-produktów a więc i e-kursów aktywowany jest po odnotowaniu płatności za dany e-produkt. Ponieważ cały e-kurs traktowany jest jako jeden e-produkt (bez względu na ilość lekcji) opłacają Państwo z góry udział w całym e-kursie. Nie ma więc możliwości zakupu pojedynczych lekcji i tym samym nie ma możliwości rezygnacji z poszczególnych lekcji i zwrotu pieniędzy za lekcje z których chcieliby Państwo zrezygnować.

E-kursy: Nie znalazłem w ofercie e-kursów tematu którym jestem zainteresowany - czy jest szansa że pojawią się nowe e-kursy?

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony. Nie ma e-kursu którego nie jesteśmy w stanie przygotować. Na bieżąco w naszej ofercie pojawiają się e-kursy dotyczące nowych tematów. Jeśli w tej chwili, nie znaleźli Państwo e-kursu odpowiadającego Państwa potrzebom prosimy o zgłaszanie sugestii tematów poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce KONTAKT. Państwa sugestie przekazywane sa do opiekunów merytorycznych oraz ekspertów przygotowujących e-kursy.