Bezpłatne porady ekspertów
Darmowy ebook
0
79,00
DARMOWY
eBook
Menu_left Menu_right
F_l
znajdź poradę
G_l G_r Szukaj
F_r
Bezpieczeństwo użytkowania budynków wynikające z warunków technicznych - wymagania dla wejść do budynków.
Budynek i urządzenia z nim związane powinny być projektowane i wykonane w sposób nie stwarzający niemożliwego do zaakceptowania ryzyka wypadków w trakcie użytkowania. Jakie są aktualne wymagania odnośnie wejść do budynków?
Więcej
Circle1 Co to jest dyrektywny harmonogram prac budowlanych?
Przygotowanie harmonogramu budowy zdecydowanie usprawnia jej realizację. Odpowiednio opracowany kalendarz budowy pozwoli zaplanować koszty, terminy i przebieg prac. Czym jest i jak przygotować harmonogram dyrektywny?
Więcej
Circle1 FIDIC - warunki kontraktowe inwestycji budowlanych.
Warunki Kontraktowe FIDIC są wykorzystywane przy zawieraniu wszelkiego rodzaju kontraktów budowlanych oraz umów o specjalistyczne usługi inżynierów - zarówno w kontraktach międzynarodowych, jak i krajowych. Jakie są ich zasady?
Więcej
Circle1 Harmonogramowanie robót budowlanych - warto zaplanować prace i wydatki. Można uniknąć nawet 40% strat!
Za realizację i kontrolę prac budowlanych odpowiedzialny jest kierownik budowy. Do jego zadań należy sporządzenie harmonogramu, kosztorysu inwestorskiego wraz z wykazem materiałów oraz planu zagospodarowania budowy. By właściwie zaplanować wydatki, dostawy materiałów budowlanych i kontrolę poszczególnych etapów budowy domu, trzeba wykonać harmonogram robót budowlanych i kosztorys inwestorski.
Więcej
Circle1 Jak powinno wyglądać prawidłowe harmonogramowanie robót budowlanych?
Za realizację i kontrolę prac budowlanych odpowiedzialny jest kierownik budowy. Do jego zadań należy sporządzenie harmonogramu, kosztorysu inwestorskiego wraz z wykazem materiałów oraz planu zagospodarowania budowy.
Więcej